Geslaagd voor de Groene Vlag van Eco-Schools

09 juni 2018

Voor we het weekend écht inzetten, willen we jullie graag laten weten dat de jury van MOS Vlaanderen (Milieuzorg Op School) heeft beslist om aan onze school ook dit jaar de Green Flag van ECO-School toe te kennen.

Het MOS-team wil graag iedereen bedanken die zich heeft ingezet om dit doel te bereiken, om zovele groene initiatieven te nemen en om mee te werken aan een écht groene school midden in de stad. We zijn heel blij en fier dat er zoveel leerlingen en collega's zijn die onze school een groen hart toedragen.

Op vrijdag 5 oktober mogen wij leerlingen en leerkrachten afvaardigen om in Brussel de Groene Vlag officieel in ontvangst te nemen. De groene vlag zal dus op onze school vrolijk blijven wapperen!

Toerisme - Onthaal & Public relations - Handel - Boekhouden - Verkoop - Informatica - Talen