Deelname aan GO! Memorandum

01 februari 2018

Uit de 70 ingeschreven scholen werd onze school geselecteerd om deel te nemen aan het leerlingentraject voor het GO! memorandum. Trisy de Lima SInaert, Ben Verhellen, Jarne Everaerts en Eva Kenanidou (onze vertegenwoordigers van de leerlingenraad) zijn vanaf nu GO! leerlingenambassadeurs en vertegenwoordigen de stem van meer dan 220.000 leerlingen.

 

Op woensdag 31 januari namen zij, onder begeleiding van Sofie Christiaens, deel aan een workshop waarin zij advies over verschillende onderwijsthema's konden geven aan de toekomstige minister van onderwijs. Verder leerden ze ook hoe je alle leerlingen op school kan betrekken om hun mening te geven over deze thema’s.

 

Toerisme - Onthaal & Public relations - Handel - Boekhouden - Verkoop - Informatica - Talen