100-dagen vieren!

17 maart 2018

Het schooljaar zit er voor onze laatstejaars bijna op. Bijna, want er staan hen nog een heleboel uitdagende opdrachten en spannende projecten te wachten: hun eindejaarswerken (GIP) en laatstejaarsreis naar Zagreb, bijvoorbeeld.

 

Om hun 100-dagen te vieren, mogen onze leerlingen zelf een uitstap in elkaar boksen. De leerlingen van 6 Secretariaat - Talen kozen ervoor om met hun klassentitularis Katrien Rotty naar de Efteling te gaan. 6 Informatica ruilde met Andy Van de Walle de computer in voor paintballpistolen.

 

Nu zijn de batterijen helemaal opgeladen om aan hun stage te beginnen: de twee weken voor de paasvakantie verwachten wij onze leerlingen immers niet op de schoolbanken, maar op hun stageplek, waar ze theorie in praktijk kunnen omzetten.

Toerisme - Onthaal & Public relations - Handel - Boekhouden - Verkoop - Informatica - Talen