Succes met de examens!

06 december 2017

Deze namiddag krijgen de leerlingen vrijaf om te studeren voor de examens.

Van 6 tot 19 december gaan onze leerlingen en leerkrachten over op examenmodus. Je kan echter niet onvoorbereid aan deze periode beginnen. Maak een planning, zorg dat je het nodige materiaal en een goede cursus hebt zodat je zonder zorgen kan studeren.

Mocht er toch een probleem opduiken, dan kan je steeds terecht bij je leerkrachten en leerlingenbegeleiders.

Leerkrachten en leerlingenbegeleiders zijn ook tijdens de examens steeds bereikbaar via Smartschool. Je kan de leerlingenbegeleiders ook elke dag tot 15u op school vinden.

Als je thuis geen rustige plek vindt om te studeren, of als je je niet goed kan concentreren, dan kan je altijd op school blijven om je examens voor te bereiden. Neem zeker contact op met de leerlingenbegeleiding.

Wij wensen iedereen veel succes!

Toerisme - Onthaal & Public Relations - Handel - Informatica - Verkoop - Boekhouden - Secretariaat & Talen