Reporters ter plaatste tijdens Fata MOSgana

10 februari 2017

Het MOS-team (Milieuzorg Op School) van De Handelsschool Aalst organiseert tijdens de week van 13 tot 17 februari 2017 een Fata MOSgana week omdat een schoon milieu geen fata morgana is!

Op maandag 13/2 om 9u30 geven we samen met Ann Van de Steen,
schepen van Energie en Iwein De Koninck, schepen van Leefmilieu, het startschot voor onze Fata MOSgana week. Ook zij hebben een uitdaging voor onze leerlingen en collega's. Gedurende de hele week wordt er zowel voor, tijdens als na de lessen gewerkt om origineel uit de hoek te komen. Zullen we erin slagen om deze tot een goed einde te brengen? Spannend!

Op vrijdag 17 februari – van 11u30 tot 11u50 - is er een “toonmoment”, waarbij het ganse schoolpubliek aanwezig is: worden de aangegane uitdagingen tot een goed einde gebracht? Nadien volgt een beloning voor de geleverde inspanningen: een ecologisch pakje friet voor de ganse school.

 

 

Toerisme, Onthaal & Public Relations, Informatica, Handel, Verkoop, Secretariaat-Talen, Boekhouden-Informatica