Onthaalopdracht en partner van VZW Zonnestraal en de Inclusieve Vijfkamp

20 januari 2017

Net als de voorbije 2 jaar, steunt onze school graag de Inclusieve Vijfkamp van VZW Zonnestraal. Onze leerlingen Onthaal & Public Relations verzorgen er de ontvangst en het onthaal, en werken mee waar ze kunnen. Wij hopen op een mooie zonnige dag!

De Inclusieve Vijfkamp is een teambuilding event waarop mensen met en zonder beperking elkaar op een sportieve manier uitdagen binnen vijf atletiekdisciplines: 100m lopen, verspringen, kogelstoten, aflossing en een 800 meter run.

Elk team bestaat uit 6 leden waarvan 4 bedrijfsleden, 1 lid van de Atletiek Club Pajotteland (ACP) en 1 persoon met een beperking. Deze 2 laatsten worden aan het bedrijfsteam toegewezen. 

Geïnteresseerde bedrijfsteams kunnen contact opnemen met evenementcoördinator An De Neve via mail naar andeneve@zonnestraalvzw.be of via het nummer 0491/71.69.91. (max. 4 deelnemers per bedrijfsteam).

Toerisme, Onthaal & Public Relations, Informatica, Handel, Verkoop, Secretariaat-Talen, Boekhouden-Informatica