Onthaal & PR bij Stadsmarketing & communicatie Stad Aalst

08 maart 2017

De leerlingen van 5 en 6 Onthaal en Public Relations mochten op bezoek bij Dhr Bram Leyman van de dienst Stadsmarketing en Communicatie van de stad Aalst.

Indrukwekkend was de mooie onthaalbalie in het nieuwe gebouw van de stadsdiensten aan Werf 9. Daarna werden ze door Dhr Leyman ontvangen in één van de mooie vergaderzalen. Hij vertelde de leerlingen over de nieuwe huisstijl en illustreerde de vele toepassingen hiervan. Zowel de interne als externe communicatie kwamen aan bod en ze konden nauwelijks geloven hoeveel publicaties door deze dienst werden uitgegeven. Uiteraard luisterden ze geboeid wanneer Dhr Leyman  meer vertelde over de cel crisiscommunicatie tijdens carnaval. Ze kwamen ook te weten dat binnenkort de nieuwe website online gaat voor alle burgers. We zijn nieuwsgierig! 

In het logo staat de baseline : Aalst vergeet je nooit. Dit bezoek was voor onze leerlingen inderdaad onvergetelijk, waarvoor onze oprechte dank aan Dhr Leyman!

Toerisme, Onthaal & Public Relations, Informatica, Handel, Verkoop, Secretariaat-Talen, Boekhouden-Informatica