Met MOS naar de Warmathon na de examens (19/12)

18 oktober 2017

Dinsdag 19/12, na het laatste examens, trekt het Miliue- & gezondheidsteam samen met collega's en leerlingen naar Hasselt om mee te lopen met de Warmathon. Vorig jaar liepen we mee in Brugge, en beleefden we samen een warme namiddag. Hopelijk kunnen we nu ook met een grote afvaardiging naar Hasselt trekken om mee te lopen of te wandelen.

 

Ouders, leerlingen, familieleden mogen zich bij onze groep voegen. Als je graag meedoet, laat dan zo snel mogelijk iets weten. Wij zijn als groep ingeschreven (code DEHA12120). Je kan zelf bij de groep aanmelden met de code DEHA12120 op de pagina http://www.chronorace.be/inscriptions/JoinGroup.aspx?formId=118751121274....

 

Deelnemen kost 15 euro. Dit bedrag gaat naar de goede doelen die tijdens de Warmste week gesteund worden. Je mag cash aan leerkacht Marianne Gees betalen (lokaal 222) of overschrijven op BE60 0635 6983 9770 met vermelding van 'je naam/namen + Warmathon'.

 

Meer info vind je op https://dewarmsteweek.stubru.be/artikels/praktisch-de-warmathon-in-hasselt.

Toerisme - Onthaal & Public Relations - Handel - Informatica - Verkoop - Boekhouden - Secretariaat & Talen