Inschrijvingsdata tijdens de zomervakantie

03 juli 2017

Interesse in een studierichting op onze school? Toerisme, Onthaal & Public Relations, Informatica, Boekhouden-Informatica, Handel, Secretariaat-Talen of Verkoop? Kom zeker langs voor meer info en/of een rondleiding door onze school. Hier krijgt je kind écht een eerlijke kans!

Elke ouder kan zijn kind inschrijven in De Handelsschool Aalst na instemming met het pedagogisch project en het schoolreglement.

Inschrijven kan ook tijdens de zomervakantie:  doorlopend van 10u tot 18u op zaterdag 1 juli en  maandag 3 juli tot woensdag 5 juli. In augustus gaat de school weer open op woensdag 16 augustus en zijn er inschrijvingen tot donderdag 31 augustus, tijdens werkdagen  doorlopend van 10u tot 18u, en op zaterdag 26 augustus ook van 10-18u.

Toerisme, Onthaal & Public Relations, Informatica, Handel, Verkoop, Secretariaat-Talen, Boekhouden-Informatica