Inschrijvingsdata tijdens de zomervakantie

26 juni 2017

Interesse in een studierichting op onze school? Toerisme, Onthaal & Public Relations, Informatica, Boekhouden-Informatica, Handel, Secretariaat-Talen of Verkoop? Kom zeker langs voor meer info en/of een rondleiding door onze school. Hier krijgt je kind écht een eerlijke kans!

Elke ouder kan zijn kind inschrijven in De Handelsschool Aalst na instemming met het pedagogisch project en het schoolreglement.

Inschrijven kan ook tijdens de zomervakantie:  doorlopend van 10u tot 18u op zaterdag 1 juli en  maandag 3 juli tot woensdag 5 juli. In augustus gaat de school weer open op woensdag 16 augustus en zijn er inschrijvingen tot donderdag 31 augustus, tijdens werkdagen  doorlopend van 10u tot 18u, en op zaterdag 26 augustus ook van 10-18u.

  • Info over de school en studierichtingen
  • Rondleidingen

Mee te brengen:
•    de identiteitskaart van uw zoon of dochter
•    het laatste rapport en het behaalde attest van de vorige school
•    de BASO-fiche voor leerlingen die inschrijven in het eerste jaar

Bij de inschrijvingen  van een minderjarige leerling is de aanwezigheid van een ouder vereist.

Gedurende het schooljaar maak je best vooraf een afspraak (tel: 053/72.91.01 of directie@handelsschoolaalst.be) voor een intakegesprek.

Toerisme, Onthaal & Public Relations, Informatica, Handel, Verkoop, Secretariaat-Talen, Boekhouden-Informatica